מזל האופק
שיתוף בפייסבוק
כתבות
מזל האופק  27.03.2012

מזל האופק

מפת לידה היא צילום שמימי של השמים ברגע לידתנו. הנקודה שבה האופק המזרחי מצטלב עם מסלול השמש – נקרא אופק.

מול האופק העולה שוכן במפה האופק היורד.

האופק פותח במפה את הבית הראשון (כרטיס הביקור שלי) ואילו האופק היורד פותח את הבית השביעי (בית הזוגיות ומערכות היחסים).

מזל האופק הוא הבסיס למפה האסטרולוגית כולה ומהווה כניסה למפת לידתנו.

אופק עולה (Ascendant - AC)
ואופק יורד (Descendant - DC
האופק היורד והעולה, מחלקים את המפה לשניים.

ציר זה המחלק את המפה לחצי עליון (הצד של היום) וחצי תחתון (הצד של הלילה),

והנקודה המרכזית מייצגת את האופק המקומי בזמן הלידה.

האופק מתחלף כל שעתיים מרגע זריחת השמש סך הכל-24 שעות ביממה, לפי תנועת כדור הארץ סביב עצמו.

האופק מתאר את הבית ה-1 איך אני ניראה, כרטיס הביקור שלי כלפי העולם שבחוץ. האופק משפיע על ההופעה החיצונית ועל התנהגותנו ובסופו של דבר גם מהווה חלק בתוכנו.

דרך מזל האופק שלנו שמייצג את הבית ה-1 אנו נבדוק כיצד אדם מציג את עצמו בחברה, את הופעתו החיצונית, התנהלותו בחיים כלפי חוץ, הדרך בה הוא בוחר לבצע דברים ואיך הוא ניראה בעיני הסביבה.

האופק- מסמל את הדרך שאנו מתמודדים עם דברים ומצבים, הדרך שאנו בוחרים ליישם ולממש.

מזל האופק מייצג את ההתנהגות כלפי חוץ, הדימוי האישי שלנו, הסביבה בה אנו מבלים, הדרך שאנו מציגים את עצמנו מול העולם.


כדי לחשב את מזל האופק?

אנו מציבים את המזל שלנו בראש טבלה- ובמקביל את השעות הראשונות של הזריחה  5-7 לפנות בוקר על פי שעון ישראל.

את המזל הבא – נמקם מול השעות 7-9...

נמשיך לספור ולמקם בכל שעתיים מזל, עד שנגיע לשעת הלידה שלנו.

 

דוגמא: אם אני מזל טלה ונולדתי בשעה 16 אחר הצהריים, מזל האופק שלי הוא – בתולה.     

05:00-07:00

טלה

07:00-09:00

שור

09:00-11:00

תאומים

11:00-13:00

סרטן

13:00-15:00

אריה

15:00-17:00

בתולה

 

מצאו לפי שעת הלידה את האופק שלכם: 

מזל
שעת לידה

טלה

שור

תאומים

סרטן

אריה

בתולה

מאזניים

עקרב

קשת

גדי

דלי

דגים

05:00-07:00

טלה

שור

תאומים

סרטן

אריה

בתולה

מאזניים

עקרב

קשת

גדי

דלי

דגים

07:00-09:00

שור

תאומים

סרטן

אריה

בתולה

מאזניים

עקרב

קשת

גדי

דלי

דגים

טלה

09:00-11:00

תאומים

סרטן

אריה

בתולה

מאזניים

עקרב

קשת

גדי

דלי

דגים

טלה

שור

11:00-13:00

סרטן

אריה

בתולה

מאזניים

עקרב

קשת

גדי

דלי

דגים

טלה

שור

תאומים

13:00-15:00

אריה

בתולה

מאזניים

עקרב

קשת

גדי

דלי

דגים

טלה

שור

תאומים

סרטן

15:00-17:00

בתולה

מאזניים

עקרב

קשת

גדי

דלי

דגים

טלה

שור

תאומים

סרטן

אריה

17:00-19:00

מאזניים

עקרב

קשת

גדי

דלי

דגים

טלה

שור

תאומים

סרטן

אריה

בתולה

19:00-21:00

עקרב

קשת

גדי

דלי

דגים

טלה

שור

תאומים

סרטן

אריה

בתולה

מאזניים

21:00-23:00

קשת

גדי

דלי

דגים

טלה

שור

תאומים

סרטן

אריה

בתולה

מאזניים

עקרב

23:00-01:00

גדי

דלי

דגים

טלה

שור

תאומים

סרטן

אריה

בתולה

מאזניים

עקרב

קשת

01:00-03:00

דלי

דגים

טלה

שור

תאומים

סרטן

אריה

בתולה

מאזניים

עקרב

קשת

גדי

03:00-05:00

דגים

טלה

שור

תאומים

סרטן

אריה

בתולה

מאזניים

עקרב

קשת

גדי

דלי

 

התבוננו באדם שלפניכם, סביר להניח שהוא יראה בדיוק כמו תיאור האופק שלו, להלן תיאור כל המזלות ואיך הם נראים על פי תיאור האופק:

אופק בטלה:
דמות האתלט, הספורטאי, לרוב עם הליכה מרחפת וצעדים שדורכים היטב באדמה. הגבות לרוב מחוברות, כסימן מזל טלה . שיער רעמתי עם נטייה לאדמוניות ועור שזוף.

הראש הוא החלק הרגיש והיותר מודגש, הגולגולת עגולה, צוואר מודגש, קמטוטים במצח, יש מצב שנזהה צלקת באזור הפנים. הגברים נוטים להתקרח, קמטים במצח ואישונים כהים. הנשים עם שיער דק וחלק, סימן היכר בפנים או במראה הפה שלהן, מצח רחב, גבות עיניים  עבות, נחיריים ארוכים.

אופק בשור:
הדמות היציבה, מחוברת לקרקע, עיניים גדולות והאזור הרגיש בגופם הוא הצוואר, שלעיתים רחב. לרוב הם נמוכים, עם נטייה להשמנה. יופיים רך וקולם עוצמתי ולעיתים מתנגן.

יופיים הולך לפניהם, זהו כרטיס הביקור שלהם, הנשים תדגשנה את היופי עם איפור לעיתים מוגזם, צעיפים ותכשיטים בעיקר סביב הצוואר. הגברים רשמיים ויוקרתיים, נראים צעירים מכפי גילם ולבושים במיטב האופנה, עיניהם גדולות ויפות, מצח רחב, חוטמם גדול. כתפיהם ורגליהם עבים ומוצקים, חזה גבוה. בעלי הליכה נאה ובגדים נאים. הם בדרך כלל מוחצנים, חושניים, יופי עם דגשים ועד מסוקסים. לפעמים עיניים כחולות ושקועות, שערות שחורות ובראשם מתרוצצות הרבה דעות. תאווה רבה לאכילה.

אופק בתאומים:
הדמות הסקרנית, התזזיתית והפלרטטנית. הם קלילים וקופצניים, עד שקשה לעקוב אחריהם, הם כל הזמן בתזוזה, רזים וגבוהים, זריזים וקלילים ולעיתים מנגנים על העצבים של עצמם ושל הסביבה.

הידיים יהיו תמיד בפעולה, אצבעותיהם ארוכות, הם מביעים את עצמם בתנועות ובתאטרליות מוגזמת. אפשר יהיה לזהות אותם בחברה מוקפים באנשים וחסרי מיקוד מוחלט.

העיניים קטנות, מרצדות והמבט בזווית עד תזזית. הם אופנתיים, בכל יום הם בוחרים דמות קלילה וצבעונית אחרת.

הגברים: לעיתים חריץ בסנטרם, כשמחייכים נחשפות שיניים גדולות. רגליהם ארוכות, החזה דק. ולעיתים סימן היכר בציפורניהם. הנשים: מוחצנות בדברנותם, שיניים מסודרות וגדולות, חיוך עם גומות חן.

אופק בסרטן:
הדמות הרגשית, זוהי הדמות הנשלטת על ידי הירח (הנשי), עולם רגש מוקצן ומושפע בעיקר מתזוזותיו של הירח. פניהם לרוב עגולות, עורם עדין ושקוף, מצחם חלק וגבוה עד שהוא זוהר ומסנוור. יש הבדל גדול בין הגברים והנשים, הדמות הגברית לרוב תהיה גדולה, עוצמתית ומשדרת כוחנות. אלו הם מנגנוני הגנה והסתרה של הרגישות שקיימת בתוכם ולעיתים בלבושם נמצא רישול מסוים הקשור לבגדים תחתונים, כמו חריץ בישבן (בכל זאת גברים עם רגישות נשית). הדמות הנשית, תהיה אימהית, עוטפת, מלאה ברוך, עם נטייה למשקל עודף, תתנשף רבות ותהיה מלווה בדרמה מוקצנת ודמעות של התרגשות.
 
אופק באריה:
הדמות המלכותית, אצילית, קומתם מזדקפת גם אם הם לא גבוהים, רעמת שיערם היא כרטיס הביקור,  עיניים טיפה'לה מלוכסנות, אף רחב והמראה תואם את דמות הארי.  

הנשים צרות מותניים, לבושות בקפידה, עיניים שובות, כעורות מעט. תכשיטים יוצאי דופן ולבוש מושך שלרוב משדר יוקרה. הגברים, גאים וזקופי קומה, אוהבי זהב ופרוות, או לבוש מותגי. עפעפיים קטנים, גדולי שוקיים וגדולי רגליים. גופם חסון. שערותיהם קשות ופניהם אדומות ואם יש סימן לידה, הוא יהיה בירך.

אופק בבתולה:
זוהי הדמות הקפדנית והמתוקתקת, שמתבלטת בסביבתה בערנותה לעזרה ולמתן שירות. בדרך כלל עם שפתיים קמוצות, מבט בוהה, פנים מאורכות, כתפיים לא רחבות ושוקיים ארוכות. מסודרים לעילא ולעילא, קו שערם בצורת משולש מעל המצח. הבנות לעיתים בנות וינטג' עם מראה כפרי, ילדות הפרחים, צנועות ועם פרטי לבוש רבים. לעיתים במראה המורה המלומדת, עם משקפיים ואצבע ידם מזדקפת וממהרת להסביר. הגברים בדרך כלל יהיו מכופתרים או אפילו מעונבים, מאוד מסודרים ולעיתים יהיו ממושקפים.
 
אופק במאזניים:
הדמות האצילית והחייכנית, כאילו אמן צייר אותם ואחר כך עבר עם מכחול רך ודקדק בדמותם, פניהם חיוורות, חיוך מקסים, עדינות מלכותית וריחות של בשמים. הם מקדישים תשומת לב למראה האישי שלהם - לצבעים שהם לובשים (ורודים ותכולים) לשיער שלהם. הנשים תלבשנה בדים שקופים. הגברים יקפידו בלבושם ומראה פניהם יהיה מעט נשי ועדין, עם גבות גדולות, גוון פנים בהיר ואודם בלחיים.
 
אופק בעקרב:
הדמות המרשימה והעוצמתית, יש להם צורך חזק לשלוט בסביבה. עיניהם תמיד חודרות ועמוקות, האף הוא החלק שמסגיר את האופק העקרבי, הוא לא ממש מושלם, אולי קצת גדול עם נטייה הצידה. שפתיים גדולות ועבות. הם כבדי גוף, לעיתים שרירניים ונמוכי קומה. הדיבור איטי וחודר. יש להם נטייה לאבזור של בגדי עור ומשקפי שמש כהות. הגברים במראה הבלש, או החוקר, מסתוריים. הנשים, תצבענה את עיניהן בשחור, תלבשנה מחשוף עמוק, בגדים אקזוטיים בצבעים כהים עד שחורים.
 
אופק בקשת:
הדמות הסקרנית והמפלרטטת, הם בולטים בחוש ההומור שלהם ולעיתים יראו כמו הסטודנט הנצחי או הנווד, איש הטיולים והמרחבים. פניהם ארוכות לרוב וראשם גדול ואולי גם אוזניהם, מעידים על חוכמה. הם בעלי גוף מוצק, ספורטאים, בעלי מצח רחב מאוד וגבות ישרות. הגברים ימנעו מעניבות ולעיתים קרובות יגדלו זקן צרפתי. הנשים במראה ה'טום בוי' יהיו לבושות במראה ה'קול' ספורטיבי עם פריט לבוש בצבע הקשת, צהוב, תכלת, סגול.
 
אופק בגדי:
הדמות הרצינית והיוקרתית, בעלי פאסון וחיוך בזווית הפה. עיניהם רחבות והעפעפיים ארוכות. הם אלה שיוציאו כסף רב על בגדים ומותגים וסמלי סטאטוס אחרים. הם בדרך כלל איטיים ומדברים בטון נמוך. הם גבוהים ורזים, גוון עורם שקוף ולעיתים ניתן לזהותם על ידי פריחה בעור או יובש, אפשרות נוספת היא מראה שלקוח מתקופה ויקטוריאנית, פני חרסינה אציליות. לגברים קמטים ברורים הנמשכים מצידי האף עד לזווית הפה. הנשים מעדיפות את השמלה השחורה והקטנה. בעלות רגליים יפות וחיוך מאופק. יענדו תכשיטי יוקרה. 
 
אופק בדלי:
הדמות הייחודית, השונה והמקורית. ראשם מוארך ופניהם ארוכים, עפעפיהם לרוב שחורות או מושכות תשומת לב וסימן יוצא דופן בעיניהם. חלקם יכולים להיות פרובוקטיביים, להתלבש מוזר, להתנהג בדרך שלא מקובלת וכדומה. הסקרנות והקרירות שלהם יוצרות תחושת ניתוק בנוגע למה שמתרחש סביבם וזה בהחלט מושך אליהם אנשים. סימן היכר עפעפיים שמוטים הפונים בחדות מטה. בעלי גוון עור בהיר מהרגיל ושיער דק ורך. הם יתלבשו בצבעוניות וילכו בקומה זקופה ויפגינו נוכחות.
 
אופק בדגים:
הדמות המתמזגת והמתמסרת, המראה שלהם וההתנהגות בדרך כלל מסקרנים, עיניהם עגולות, צוואר קצר ופסיעות קצרות. לעתים קרובות השקט שלהם נובע מביישנות וכשנפתחים הם עשויים לדבר בלהט. הם אותם אנשים שמסתובבים עם הראש בעננים, וגם כאשר זוכים לתשומת לבם, ניתן לראות בעיניהם את החולמנות. לעיתים הם עומדים עם רגליהם שלובות בדומה לדג, כמעט תמיד ינעלו נעליים יוצאות דופן או ילכו יחפים. הם אוהבים לבוש עם נגיעה קטיפתית, בדים מבריקים, שערם פרוע מעט והגברים יגדלו זקן או יגלחו את ראשם.
 

 

 

 

 

חזרה לכתבות
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים