מגן דוד תלת מימדי ב-26.8 לקראת השנה החדשה
שיתוף בפייסבוק
כתבות
מגן דוד תלת מימדי ב-26.8 לקראת השנה החדשה  27.07.2013

מערך הכוכבים בשמים ממשיך להשלים צורה של מגן דוד תלת מימדי 'מרכבה' ! עד סוף חודש אוגוסט 2013

מגן דוד מסמל  את החיבור בין שני המשולשים: משולש הרוח הפונה כלפי מעלה: אל העולמות העליונים ומשולש החומר הפונה כלפי מטה: אל העולם הפיזי (השפע החומרי)..

מצטרף לתופעה השמימית, ראש הדרקון שמוביל את התהליך להבנת הסיבתיות. כמו הילד ששואל: למה? כך גם אנחנו צריכים להתחבר לתהליך נכון והבנות.

המרכבה, מגן דוד תלת מימד מסמל את התרחבות התודעה, תפיסה חדשנית, כדוגמת הפייס בוק: רשת חברתית שמעבירה מידע ותקשורת במהירות בזק.

תופעה זו המשפיעה על הגוף הפיזי שלנו העובר תהליך עצבי המשקף את התהליך הקרדינלי הכלל עולמי. מכריח אותנו לעבור שינוי ולא להישאר מאחור. להניע את גלגלי השיניים הפנימיים והכלל עולמיים.   

ב- 30 ליולי בשעה  12:48 שעון ישראל עצרו לרגע את החיים. זוהי השעה שהחומר והרוח ישוו תדר והתוצאה תהיה תחושה של שלמות פנימית  – כדי להבין ולקבל תשובות מן המימד הגבוה, כל שאתם צריכים לעשות זה לעצום את העיניים ולבקש לקבל תשובות.

הצעה שלי : ביום שני בלילה, בקשו לפני השינה מהילד הפנימי (המדריך האישי שלכם): "ילד פנימי אני מבקש/ת לקבל תשובות על..." ככל שתשאלו מדויק כך תקבלו תשובה ברורה. ובבוקר תקומו עם התשובות ועם צורך עז להניע לפעולה.

תודעת העל (מחשבת הבריאה) מספרת: כאשר האור הראשוני היה בשלמות הוא נעצר מהתפתחותו מאחר ובשלמות אין התפתחות. כאשר קיים חוסר בשלם ניתן לשאוף להתפתחות, תוך הרצון להגיע לשלמות. האור הראשוני השלם פירק את עצמו לחלקים רבים שהתפזרו בתוך חלל הבריאה, מאחר וכל חלק מהשלם יש בו ידע לגבי השלמות, כך רכשנו את הסקרנות ואת ההישגיות שדוחפים אותנו ליצר התפתחות.

כאשר נוצר מגן דוד בשמים אנו חווים רגע של חסד, של שלמות! זהו רגע בו אנו מגלים את האמת שלנו, ורואים את התמונה השלמה - כדי שנצליח להתקדם בהתפתחות.

ב- 30 ליולי בשעה  12:48 שעון ישראל

הכוכבים מסודרים ב  60 מעלות האחד מהשני:

6 חלקים היוצרים שלם - רגע אחד של שלמות כוללת.

מאדים  וצדק ב- 10 מעלות בסרטן – שאיפה לשלמות משפחה, חיבור לכלל, תחושת השתייכות. 

הירח ב-8 מעלות בשור – שאיפה לשלמות 5 החושים.

נפטון 4 מעלות בדגים- שאיפה לשלמות היצירה - ואהבה ללא תנאי.

פלוטו 9 מעלות בגדי  - שאיפה לשלמות בקריירה מול המנהל הבוס או עצמינו.

שבתאי ב 5 מעלות בעקרב – שאיפה לשלמות היצר הפנימי והבנת הסיבתיות במחזור החיים. 

ונוס 8 מעלות בבתולה – שאיפה לשלמות בגוף ובנפש.
 
הכוכבים יסתדרו בשמים בצורה של כוכב בעל שש פינות.

במעבר בין העידנים המתרחש בתקופה הנוכחית אנו נחשפים למימד הרביעי בו אין את מגבלות החומר שנמצאות אצלנו כאן באדמה זו הסיבה שבמימד הנוכחי אין לנו יכולות לעבור מבעד לקיר או מבעד לדלת בלי לפתוח אותה בידית.

במימד הרביעי לא קיימת מערכת הסתרה, ישנה שקיפות מוחלטת. תופעה זו מייצרת את תהליך בניית השלם הכולל. אנו כחלקי תודעה מזהים בכל יום את החלקים החסרים בחיינו. (אולם סך כל החלקים מרכיבים את השלם וראייתנו המוגבלת מזהה בעיקר את החסר).

כולנו עדים לכך שברמת החומר אנו חווים צמצום המוביל אותנו לבחירות מחודשות, יותר רלוונטיות, של ידע והתפתחות ופחות של חומר שאיננו משרת אותנו באמת.

הבנת המימד הרביעי כרטט גבוה ומעודן יותר יכולה לתת לנו כבני אדם את ההבנה כיצד נראית הבריאה מחוץ לרובד שאנו נמצאים בו, במימד הרביעי קיים עולם ה'אמת' בו אין מערכות הסתרה ואנו יודעים את כל האמת על קיומנו.

עד סוף העידן הנוכחי הבריאה יצרה התפתחות מתוך התרחבות, ואילו החל מהעידן החדש ההתפתחות תווצר מתוך צמצום. 

אם ננסה להבין מה הכוונה בהתפתחות מתוך צמצום נוכל לראות כי הבריאה, החל מרגע לידתה ועד היום, עשתה חצי מהדרך המיועדת לה ועכשיו היא מתחילה תהליך של חזרה לנקודת ההתחלה. נכון שזה סדר גודל של מיליארדי שנים אבל התהליך כבר התחיל ואנו חווים גל התפתחותי שעובר לאורך כל הבריאה. התוצאה היא שאנו מרגישים התנתקות מן האדמה והבסיס היציב למען שינוי תפיסה וחיבור ל'אמת'. 

בתאריך 26 לאוגוסט  בשעה 12:00 - מגן דויד נוסף בשמים... 

תופעה שמימית דומה - ב- 26 לאוגוסט בשעה  12:00 שעון ישראל, זוהי השעה שהחומר והרוח ישוו תדר, ממליצה לכם לעשות שוב את אותה מדיטציה קצרה של התחברות לילד הפנימי ובקשה לקבלת תשובות וראיית השלם.  

השינוי הגדול במגן דוד התאום הוא בהצטרפות כוכב מרקורי ביצירת מגן הדוד. מרקורי הוא הכוכב של יצירת התקשורת אחראי על רכישת הידע, על כן בתקופה של ה-30 יום עד המגן דוד הנוסף ממליצה לכם לעבוד על התקשורת, ליצור קשרים, להתחבר לידע, להרחיב את המעגלים ולהתבונן על החיים מנקודת מבט אחרת.

כוכב מרקורי (אויר), יוביל אותנו לקדימות מחשבתית לפני שאנו מרגישים כדאי שנחשוב ונתכנן.  אם נוותר על הרגש הנמוך, הפחד, התלות, השליטה, הכאב, העלבון, נגדל להבין תקשורת חדשה של היקום.

זוהי הזדמנות עבורנו לשחרר את הדפוסים הישנים של מעגלים קטנים ומשפחתיים. כוכב מרקורי, עוזר לנו לצאת מתוך חוויה אינטימית אל חוויה קולקטיבית. מערכות יחסים ישחררו תלות אנרגטית ושליטה האחד בשני. כל אחד מאתנו יתחבר קודם לעצמו, לחופש בחירה ומתוך האינדיבידואל נתחבר לרשת חברתית גדולה, שיתופי פעולה ומעגלים רחבים.

יהיו כאלה שיחוו רצון עז לשנות דפוסים ישנים ולצאת ממעגל הנוחות - שחרור השקר שמנהל אותנו, וויתור על החוויה שאיננה תואמת את רצונו של האדם אלא תואמת את הציפייה ממנו.  

כל אחד מאתנו חווה תהליך של שינוי, בקצב שלו ובדרך האישית שלו. חשוב שנגדל להבין שהבורא קיים בתוכנו ורק לנו יש את התשובות שיספקו לנו את ה'אמת' הפנימית. 

שיהיה לכולנו חודש של הרמוניה בריאתית ומימוש של שפע ואהבה . 

חזרה לכתבות
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים