זוגות זוגות, מזלות משלימים.
שיתוף בפייסבוק
כתבות
זוגות זוגות, מזלות משלימים.  22.08.2011
מזלות משלימים 

לכל מזל יש מזל את המזל המשלים שלו
הנמצא בדיוק ממול בגלגל המזלות.
המזל שממול בעצם יוצר ציר אנרגטי שמפעיל את כל השיעור הנשמתי שלנו בחיים. אותו ציר של שני מזלות בעצם יוצר ניגודים משלימים, הפכים. אם נדע להפעיל את הציר בחיינו בצורה מאוזנת, המזל שממול ישלים אותנו, יחזק אותנו, יתעורר בתוכנו.
 
כל ציר של מזל משלים, מסמל במפה הקוסמית התמודדות רבת השפעה בחיינו. אנו מושפעים מהמזל שממול באופן יומיומי, לעיתים אף מתנהגים בדיוק כמו המזל שממול ובמקרים קיצוניים, לא יכולים לסבול את המזל שממול. בכל אחד מאתנו קיים גם המזל שממול במיקום הנעלה שלו ובקיצוניותו. אל נא תתבלבלו ותחשבו שאתם שונים מן האחר שממול, יש בכם משני המזלות אתם רק צריכים לעשות את ההתמרה הראויה.
לפניכם רשימת המזלות המשלימים והשיעור שכל ציר אמור ללמד אותנו בחיינו, נסו להפנים את השיעור ולמדו לשמור על איזון בחייכם. זכרו שהמזל שממול בעצם משלים אותנו ואם נלמד לאהוב אותו ולהתחבר אליו, נחוש איזון בחיינו.
המזלות המשלימים הראשונים:
 
מזל טלה וממולו מזל מאזניים, זהו ציר הזוגיות בחיינו. מזל טלה, המזל האינדיבידואל, רודף העצמאות ומביא לעולם את הזרע של האש הראשונית, את הלידה מחדש. וממול, מזל מאזניים, סמל לזוגיות, רודף שלום ושיתוף ונחמד לעיתים באופן מאוס. האחד מול השני שניהם יוצרים קונפליקט של רצון וכמיהה זוגית, תלות, מול מימוש עצמי, לבדות וחופש. הטלה דואג לעצמו, לעיתים קוטף את כל הפירות עבור עצמו ושוכח לשתף והמאזניים שנושפים בעורפו, מזכירים לו בכל פעם מחדש את מטרת העל של השיתוף והזוגיות. כשהטלה והמאזניים יחיו בשלום האחד עם השנייה, יאזנו את הקיצוניות, הם יחיו בזוגיות משלימה ובאהבת עולם.
 
 
זוג נוסף של מזלות משלימים הם השור מול העקרב: זהו ציר הרכוש וההון העצמי שאנו רוכשים לעצמנו כל החיים. מזל שור, המזל השני בגלגל המזלות, ניזון מרכוש, כסף, בית פנימי, זקוק לביטחון חומרי ואיננו יכול לממש את עצמו ללא מיטלטלין.  וממולו העקרב, שחי מתוך מעגלי הרס ובניה, זקוק לעומק הרגש, חייב להיות בטוח שהאהבה קיימת בחייו לעיתים אף בכוח, בקנאה וברכושנות. העקרב, שואל שאלות ברומו של עולם וזקוק לידע, צימאון רוחני ופסיכולוגיה. העקרב בודק תמיד את את אמינות החומר, אין לו שום בעיה להמית כל חלקה פורייה בחקרנות ובצורך לבדוק את הסביבה ואמינותה. היצר הוא שמניע את העקרב, על כן קשה לו לפעול מתוך חיים מסודרים ופשטות חומרית. ולעומת זאת, השור נחרד מכך וזקוק לביטחון בכל מחיר, אוסף את רכושו לאט ובטוח ואינו סובל טלטלות. כשהעקרב והשור יאזנו את הקיצוניות בניהם הם יזכו לחיות בשפע חומרי ללא קשיים כלכליים.
 
 
זוג נוסף של מזלות משלימים הם תאומים וממול הקשת. זהו ציר הפילוסופיה, המחשבה, הידע והאינטליגנציה. התאומים הוא פריק של ידע, ניזון מהעברת מסרים, תקשורת יומיומית זמינה וללא מעצורים. ממולו הקשת, הפילוסוף של המפה, עבורו כל ידע הוא מטמון, אין גבול לידע הגבוה ולעומק החקרנות. קשה לקשת לשתף בידע הרב שקיים בתוכו, הוא תר את העולם, אוסף ומלקט ידע ותומן אותו בחובו. ולעומת זאת, התאומים כמו תחנת ממסר, מוכר את הידע ברבים ואיננו שם מעצורים. לעיתים הידע הוא בעוכריו, הוא מסלף את האמת, משתמש בידע לרעה, מפרסם ידע שקרי ואולי אף זדוני. עבור הקשת שעומד ממולו, הסגפן והיומרני, הידע הוא מתנת האל. אם הקשת והתאומים יעריכו את מתנת הידע, יקדשו אותו ויחברו אותו לאמת אחת, נזכה כולנו לחיות בעולם נקי ממידע שקרי וזדוני, נזכה לחיות מתוך אמת אחת וללא שקרים.
 
 
זוג נוסף של מזלות משלימים, הם הסרטן וממולו הגדי. זהו ציר הקריירה הנכספת. הסרטן הוא ביתי ומסוגר, זקוק למשפחה ולאהבה חובקת. לעומתו הגדי, זקוק להצלחה, למסגרת שתגונן עליו. הגדי עמל כל חייו כדי להגיע למטרה נעלה, היא קריירה מלאת כבוד והדר. הסרטן והגדי נלחמים בכל חייהם על ידי מצפון ואשמה הרובצת בלבם. ציר הקונפליקט הוא המשפחה מול הקריירה והעבודה. הטוטאליות ששניהם חולקים בה, מתאכזרת לעיתים בחייהם וקשה להם להרגיש שלמות כשהם בבית או כשהם בעבודתם. הסרטנים והגדיים מגנים על לבם בקליפות ומעטפות, וקשה להם לחשוף את הרגש הטהור. ביום שהשניים יוותרו על המגננות, יחלקו את זמנם באופן מאוזן, הם ירגישו טוב גם בבית  וגם בעבודה.
 
זוג נוסף של מזלות משלימים הם האריה והדלי, זהו ציר בימת החיים, מי אני מול החברה, איך אני מצטייר באור הסביבה. האריה, כל חייו משקיע כדי לממש את עצמו, ביום שמגיח לאוויר העולם חשובה לו ההצלחה, בימת חייו, הוא משחק את תפקידו בלהט ותשוקה וכל חייו רוצה להיות 'מלך'. לעומת הדלי, שמאמין באידיאלים, במטרה של אומה שלמה, באחדות, באהבה ללא עטיפה מזהב. הדליים משקיעים את חייהם עבור החברה, עבור השינוי, לא יודעים מהי אהבה עבור בריאה אחת, הם בעד אהבה אוניברסלית. לעומת האריה שזקוק לאהבה אישית, למימוש עצמי ולהכרה. הקונפליקט בין השניים גורם לעיתים לפגיעות, האריה נפגע ומתכנס בעצמו, הדלי מקריב את עצמו והם מתרחקים האחד מהשני. האיזון בין השנים מזכך את האהבה האישית, גורם לדלי להתרכך ולאריה לחשוב על הכלל וביחד להתאחד.
 
 
זוג נוסף של מזלות משלמים הם הבתולה והדגים, זהו ציר האהבה ללא תנאי. כן, הגענו לציר הפשוט ביותר והמסובך ביותר למימוש. הבתולה הגיעה לעולם עם מטענים של מחשבה, של הגיון ושל חוסר ספונטניות. הבתולה בקיצוניותה רואה לפרטים ומדקדקת בקטנות ומתקשה לאהוב ללא הפרעות. תמיד יש משהו שמפריע ולא מושלם. הדגים נטול ההיגיון, זקוק לאהבה ללא גבולות, הוא ניזון מאהבה ולא יודע שובעה. לעיתים בקיצוניותו, הוא לובש מסכות, משחק משחק ומתקשה להיות טבעי ופשוט, רק בשם האהבה. כדי לזכות באהבה הוא מוכן להיות מה שהסביבה דורשת ממנו רק שיאהבו אותו. הקיצוניות בין הבתולה הקרירה ובין הדגים המימי יוצרת חוסר ספונטניות, פחד מהעדר אהבה ואצל הבתולות, אף תנאים קשים להתקבל לחברתם הביקורתית. האיזון בין השניים יגרום לבתולות ולדגים לפתוח את הלב וליהנות מאהבה ללא תנאים, מתדר נכסף של העידן הבא ללא משוא פנים.

 

חזרה לכתבות
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים