אסטרולוגיה ואהבה, נשים
שיתוף בפייסבוק

אסטרולוגיה ואהבה.. הדרך הטובה להגיע ללב בת זוגתכם

 

טלה

בת מזל טלה היא אישה שקשה לעמוד בקסמיה, גופה מעוצב ואתלטי, עיניה בורקות וסוחפות והמראה שלה צעיר ורענן. היא בעלת אישיות דרמטית וסוחפת, אוהבת להדהים, אוהבת טיולים והרפתקאות, אתגרים ומטרות. הגבר שלה חייב לספק לה את הסחורה, להיות הרפתקן ולחדש בכל רגע ודקה, היא תאהב במיוחד אתגר ואקסטרים וכל דקה היא חייבת לשמור על שליטה ולדעת איפה כולם נמצאים.. המוטו שלה בחיים הוא לא לוותר, מרס שומר אותה לנצח צעירה עם אנרגיות עוצמתיות ולוהטות ושמישהו ינסה לעצור אותה.

מדליק אותן: סקרנות, אתגר, כיבוש והרדיפה יותר מאהבה
רומנטי בעיניהן: גבר שייקח אותה אל הפסגה, שינסה גם לכבוש את הירח בשבילה. הרפתקנות ואהבה ללא מעצורים.
מושך אותן : גברים מעניינים, שיש להם פאסון ועומדים בסטנדרטים שלה. . אהבה מאתגרת מרגשת וסוחפת
טעמן האישי: צבעוני, חדשני, ייחודי, מקורי, מה ששלהן תמיד הכי טוב
איך לפנק אותן: מסג' מפנק, לטפו להן את האגו
מה מרחיק אותן: שעמום ושיגרה
איברים רגישים בגופן: ראש ושיער
מסתדרות עם: הדמות המסקרנת, קשת, עקרב, תאומים וסרטן

 

שור

בת מזל שור היא אישה שמרנית ויוקרתית. גופה מעוצב, חושני, בריא ואיכותי, היכול לעמוד בכל תנאי. היא אוהבת את החיים והחיים אוהבים אותה. היא נהנית מהנאות החיים בצורה הנוחה ביותר. אוהבת ונהנית ממגע אך סולדת מכל מי שמוותר על אסטטיקה ויופי. הגבר שלה חייב להיות בשליטה ולא להפתיע אותה, ליידע אותה על כל מהלך מראש ולתת לה לבטוח ולסמוך. חופש ביטוי חשוב לה מאוד. היא זקוקה שילכו איתה בשביל הבטוח, לא כדאי לקחת איתה סיכונים ואתגרים, והכי חשוב לשמור על רגישות ונאמנות. התכנון מראש חשוב וההכנות לפרטי פרטים עד לרזולוציה הכי קטנה עושים לה את ההרגשה שלמה.

מדליק אותן: יופי, אסטטיקה, מותרות, גינונים
רומנטי בעיניהן: ארוחת ערב מפוארת, מגע פיזי וחושניות
מושך אותן: טקסיות, פאר, תכנון ודרמטיות
טעמן האישי: סולידי, שמרני, קלאסי, יקר ומפואר
איך לפנק אותן: חום ואהבה, ספא מפנק, ארוחה לאור נרות ומתנות יקרות ערך
מה מרחיק אותן: שינויים מפתיעים וביקורת
איברים רגישים בגופן: צוואר וגרון
מסתדרות עם: הדמות השמרנית, גדי בתולה , סרטן, דגים ושור.


 

תאומים

בת מזל תאומים היא אישה מסקרנת ומפתה להפליא. היא גבוהה, רזה, בעלת גוף ספורטיבי, צעירה ורעננה ונראית בעלת קסם מיוחד במינו. היא בעלת אישיות סוחפת ותקשורתית מאוד, קשה לעמוד בקצב שלה, שהרי היא מדלגת ממחשבה למחשבה, מדעה לדעה, מעניין לעניין. יש לה כושר ביטוי מרהיב והיא מצטיינת ביצירת אווירה, אך קשה להתקרב אליה באמת. הגבר המתכנן להגיע לליבה חייב להפגין ידע, ביטחון, יכולת אינטלקטואלית. גבר שידע לפרגן ולהחמיא אך יחד עם זאת לחדש את הידע והרעיונות בתוך השיחות. היא שוברת לבבות, משתנה מרגע לרגע, זורמת ולמעשה, כל הזמן נמצאת בתנועה. גבר אדיש ונוטה לכבדות יתקשה לחדור לליבה ולספק לה את הסחורה.. ולבסוף יש סיכוי טוב שימאס לה והיא תעבור לגבר הבא...

מדליק אותן: אינטליגנציה, פלירטים, שנינות
רומנטי בעיניהן: שיחות לילה, נסיעות, בילוי מגוון
מושך אותן: אינטליגנציה, ספונטניות, זרימה, חפוזונים שטעם טוב משאירים
טעמן האישי: משתנה, רבגוני, צבעוני, קליל
איך לפנק אותן: בילוי לילי, קניות, הפתעות, הפתיעו אותן ברכב...
מה מרחיק אותן: טיפשות וכבדות
אברים רגישים בגופן: ידיים, זרועות ולשון
מסתדרות עם: הדמות המסקרנת, טלה, קשת, מאזניים, אריה ודגים

סרטן


בת מזל סרטן היא אישה אידיאלית, אימא, חברה ומאהבת. מכלול שבלתי ניתן לעמוד בקסמיו. היא כול כולה חום ואהבה, היא נשית, אימהית, בעלת רגישות רבה לסובבים אותה ובעלת רגש עמוק. היא מלאה אור ואהבה כמו אורו של הירח. הגבר שלה צריך להבין שהיא מושפעת ממקור עליון ולקבל אותה עם כול המכלול הנפלא שבה. היא חושנית, סקסית ויודעת לחזר ולהשקיע בבן זוגה. הגבר שלה יזכה לארוחות גורמה מושקעות לאור נרות או ירח, למתנות מיוחדת ממנה והכי חשוב אתה צריך ללכת על ביצים כדי לא לפגוע ברגישותה האינסופית. הסרטנית צריכה גבר שיהפוך אותה לאימא ורעיה, חברה ומאהבת, יקשיב לצרכיה וייתן לה את האהדה שהיא כה זקוקה והכי חשוב שיגן עליה בחירוף נפש.
מדליק אותן: אהבה ורוך, פינוק וחום

רומנטי בעיניהן: נוסטלגיה, נרות וריחות, ליטוף והתכרבלות
מושך אותן: קירבה אינטימית, ריחות מוכרים ונוסטלגיה
טעמן האישי: שמרני, חומרני, קלאסי וביתי
איך לפנק אותן: מסג' מפנק, חושניות מפתה, בילוי נוסטלגי עם מוסיקה ותפאורה חושנית
מה מרחיק אותן: חוסר תשומת לב וחוסר ביטחון
איברים רגישים בגופן: חזה, פטמות ורחם
מסתדרות עם: הדמות הכוחנית, שור גדי, טלה, עקרב ואריה

אריה

בת מזל אריה היא אישה מרשימה, מלכותית משהו, רגישה, דרמטית, נלהבת וגלויה. אישה שגברים יפלו לרגליה. יש לה אגו גדול, היא בעלת אופי חזק, אוהבת לשלוט ולהאציל סמכויות אך בצורה נשית ואלגנטית ואף אחד לא יכול לסרב לה. היא בעלת ביטחון עצמי, אך זקוקה כול עת לליטוף של הביטחון והאגו ולכן הגבר שלה צריך להיות גבר שידע למלא את האגו שלה, להיות רומנטיקן ולהעניק לה חום כפי שהיא בודאי תעניק בחזרה. היות והיא לביאה מרשימה חשוב שהגבר יהיה מסור ויתנהג אליה בהתאם, כמו אל מלכה. היא תמיד מצפה ליותר מדי ולעיתים מתאכזבת. האהבה והזוגיות חשובים לה – שיהיה תמיד מי שיפרגן, יחמיא, יאמר מילים טובות, יאהב, ילך אחריה, יחזר אחריה ויהיה חלק בלתי נפרד מחייה. לכן, היא צריכה לחיות עם הגבר הנכון ולהתפאר בו בכל רגע ודקה.

מדליק אותן: ראוותנות וקלאס, סקסיות וחושניות ברמה
רומנטי בעיניהן: וילה בצרפת, ארוחת גורמה בטוסקנה, קינוח בלונדון, כמה שיותר גדול מהחיים...
מושך אותן: אהבה נוצצת ואיכותית, גינוני מלכות, פנטזיה הוליוודית
טעמן האישי: חדשני, ראוותני, ססגוני, יקר ומרהיב
איך לפנק אותן: אוהבות תשומת לב, שואו מכובד, תנו להן כבוד ותהילה
מה מרחיק אותן: חוסר כבוד, חוסר עידון וריקנות
איברים רגישים בגופן: לב וגב
מסתדרות עם: הדמות המרשימה, מאזניים, גדי, קשת, עקרב ותאומים
 
 
בתולה

בת מזל בתולה היא ליידי אמיתית שכל גבר היה רוצה. היא שואפת לשלמות, היא יפה ונעימת הליכות, מנומסת, הופעתה מרשימה, היא מסודרת, מחוטבת ומרוחקת. היא נראית בלתי ניתנת להשגה. יש בה קשיחות מבחוץ אך רכות מבפנים. היא תכליתית וחשיבתה עובדת על פי ההיגיון ולא על פי הרגש. לוקח לה זמן להתאהב, כי היא שקולה ובוחנת את הגבר שלה. הגבר שלה חייב להתאים לסטנדרטים שלה רצוי שיהיה אינטליגנט, לבוש היטב, היגייני, ישר והגון. ולאחר חיפושים אינסופיים ובדיקות דקדקניות היא תתאהב  עד כלות. הבתולה השמרנית, ליידי בחוץ אך נמרה במיטה. שם, בחושך, היא  יכולה להגשים את הפנטזיות והתענוגות אולם הכי חשוב שהכול יהיה סטרילי ומתוקתק עד לרזולוציות הכי קטנות.

מדליק אותן: אינטליגנציה, רהיטות, שלמות, משחקי שליטה
רומנטי בעיניהן: מוסיקה קלאסית, סדיני סאטן, אהבה נקייה, ספא בריאות
מושך אותן: אסטטיקה, ניקיון, דיוק, טיימינג מושלם
טעמן האישי: נקי, פשוט, בררני, מושלם, אסטטי ומדויק, מורכב מפרטים איכותיים ומושלמים
איך לפנק אותן: ארוחות בריאות, ספא, מדיטציה מרגיעה, תזונה בריאה.
מה מרחיק אותן: אי סדר, לכלוך ופזרנות
איברים רגישים בגופן: מערכת העיכול והמעיים
מסתדרות עם: הדמות המושלמת, שור, גדי, טלה ואריה

מאזניים


בת מזל מאזניים היא אלת אהבה שופעת סקס וגינונים. היא נאה, בעלת קסם אישי, אוהבת לאהוב, ובכלל, האהבה, היא חלק בלתי נפרד מחייה. היא יודעת ליצור אווירה טובה, לפנק, להרגיע, לצור הרמוניה, לגשר במהלך וויכוח. בתחילתו של הקשר, היא זקוקה לחיזורים, לתחושה טובה, להתרגשות והתאהבות, היא מתאהבת בקלות יתרה וחייבת להיות בשליטה. היא רכה וקשוחה בעת ובעונה אחת, מה שהופך אותה לסקסית ונחשקת. היא חייבת שבזוגיות תהיה הבנה, סובלנות, תשוקה, הדדיות. הגבר שלה חייב לשמור על שלמות עילאית, שהרי יחסים שיהיו פחות ממושלמים, לא יחזיקו אצלה מעמד. היא יודעת להתלבש היטב, יש לה טעם נפלא והרמוני. חשוב לא להפתיע אותה ולהפר את האיזון. היא זקוקה לזוגיות כמו אוויר לנשימה ותעשה הכול בכדי להגיע לזיווג הנחשק. היא אישה של גבר אחד, אך אם הזוגיות לא תוביל, להדדיות, אהבה, הרמוניה ותשוקה, כנראה שיהיה מי שיפגע מבגידה.

מדליק אותן: פינוק, רומנטיקה, נטו אהבה, התמסרות
רומנטי בעיניהן: מוסיקה רומנטית, נרות, שמנים, קיטש וחיזורים
מושך אותן: אינטליגנציה, שואו אופ, להרגיש נסיכות..
טעמם האישי: אלגנטי, מאוזן, נוח, נעים, סקסי, מעודן והרמוני
איך לפנק אותן: ארוחות בריאות, ספא, מדיטציה מרגיעה, מסג' ארוטי.
מה מרחיק אותן: חוסר הרמוניה, צעקות ומריבות
איברים רגישים בגופן: כליות דרכי השתן
מסתדרות עם: הדמות המסחררת, אריה, קשת, תאומים, טלה, דגים ודלי

עקרב


בת מזל עקרב היא אישה ממגנטת, שקטה, בעלת מסתורין, שאף גבר לא יעמוד בפניה. הבעתה חזקה, עיניה ממגנטות, היא משדרת מיניות ויצרית מאוד. היא בעלת אישיות מאוד מרתקת, מלאה בתשוקה עזה, בעלת רגשות עמוקים והתשוקה חייבת לבוא יחד עם הרגש העמוק לידי ביטוי. היא מסתורית ולא נוהגת לשתף אחרים בדברים הקשורים אליה. היא קנאית לפרטיות שלה ומרגישה נוח לא להיות חשופה מדי ואתה חייב להכיר בעובדה הזאת, שהיא שומרת בליבה פרטים שאיש לא ידע ואולי גם אתה, הנסיך שלה. אלא אם כן, תיצור בה אמון כה גדול, שהיא תרגישי מספיק בטוחה לחשוף את עצמה. היא אינטליגנטית ובעלת עוצמה רבה. היא זקוקה לגבר בעל רמה אינטליגנטית כמו שלה או קצת יותר, וכן רמה רוחנית גבוהה. היא זקוקה למסתורין ולעומק וניתוחים אינסופיים, חשוב שיקשיבו לה וירדו לפרטים ויתחברו לכוחות נסתרים.. היא טוטאלית ותלך עד הסוף גם אם הוא יהיה מר..

מדליק אותן: פיתוי, עוצמה, עומק, שכרון חושים
רומנטי בעיניהן: פנטזיה לוהטת ומסתורית
מושך אותן: סקסיות, סודות אפלים, תשוקה, להט, עד הקצה
טעמן האישי: מורכב, מסתורי, נוע, עוצמתי
איך לפנק אותן: משחקי פיתוי, ארוחה אקזוטית, מסג' ארוטי
מה מרחיק אותן: ביקורת וחוסר פרטיות, שטחיות
איברים רגישים: איברי המין
מסתדרות עם: הדמות ההורסת, שור, סרטן, גדי, בתולה ודגים.


 

קשת


בת מזל קשת היא אישה שיתכן שלא ניתנת להשגה. היא חופשייה, אופטימית, משוחררת, אינטליגנטית, חריפה, שנונה, רגישה לסביבה ונותנת מעצמה. היא זקוקה לתשומת לב ולהתייחסות נאותה, ובתמורה נותנת מעצמה המון. אוהבת לעזור לזולת ובכלל בעלת ידע פילוסופי ומסתדרת עם כולם. היא נדיבה ובעל אינטואיציות גבוהות, אוהבת את החיים ואדם שלא מכיר אותה היטב יכול לספוג חוסר טאקט. האש ששולטת בה גורמת לה להיות יצרית ותמיד בפעולה. היא אקטיבית וכול הזמן חושבת קדימה. חובבת ספורט מושבעת, לכן, אתה שחי איתה, חייב לדעת לעמוד בקצב שלה ולעיתים לעמוד בסטנדרטים גבוהים ולהתחבר לבורגנות ולמותגים יוקרתיים. הגבר שלה חייב ללכת איתה באש ובמים, אחרת היא יהיה קשה לנהל איתה זוגיות משמיים. היא לא אוהבת שיגרה., הגבר שלה חייב להיות בעל אופקים רחבים, אוהב שיחות ברומו של עולם, אחרת לבטח לא יהיה חיבור והיא תאבד בך עניין. היות והיא בת מזל החייבת חופש, היא צריכה למצוא את הגבר האחד, שירצה לחיות איתה אך יוכל גם לשחרר אותה, במידה ויופעל עליה לחץ ותלות, זה יגרום לה לברוח כמו חץ שעף מהקשת.

 
מדליק אותן: חופש, פתיחות, הרפתקנות, אתגרים, אקסטרים וכנות
רומנטי בעיניהן: ונציה בלילה, אמסטרדם בצהריים, ולונדון בשעות הערביים..
מושך אותן: התלהבות, ספונטניות, שמחת חיים, נדיבות והגזמה.
טעמן האישי: צבעוני, ססגוני, מלא חיים, ספורטיבי, חדשני ומיוחד
איך לפנק אותן: בהרפתקה מפתיעה, יום חופש, קניות, חו"ל
מה מרחיק אותן: קטנוניות וריקנות
איברים רגישים בגופן: מותניים, ירכיים וגב
מסתדרות עם: הדמות המרתקת, טלה, תאומים, אריה, מאזניים ודלי


 

גדי


בת מזל גדי היא אישה מרוחקת אך מסורה, בעלת מראה אצילי שרק משתבח עם השנים. היא אישה שאוהבת שגרה, ביטחון ויציבות. שאפתנית, בעלת רצון חזק להתקדם בחיים ולהגיע להישגים. למרות שנראית סגורה או מופנמת, היא מחפשת גבר אמיתי ומעוניינת ביצירת קשר בטוח ויציב. היא נאמנה ומסורה, רכה ורגישה - וההתחייבות שלה כלפיך זו הוכחה לרגשותיה. כשהיא לבסוף מתאהבת, היא נותנת מעצמה, מטובה וליבה. היא תעזור לך ולמשפחתך לצאת מכול צרה, תשתדל ותתאמץ בכדי שיהיה לסובבים אותה ביטחון ויציבות. הגבר שלה צריך להיות מאופק ולהעניק לה ביטחון בכול מה שקשור לכסף ומותרות. היא זקוקה לגבר שיסייע לה להתקדם עד לפסגת הקריירה שבחרה ושיהיה זה שיפרגן לה, ילטף, וימלא אותה בביטחון ובנאמנות. היא לוקחת את החיים קשה ותמיד נתקלת בקשיים אולם אף אחד לא יעצור אותה מלהגשים מטרות גדולות וחלומות גדולים בחיים.

מדליק אותן: סטאטוס, יציבות, פאר וכבוד
רומנטי בעיניהן: טקסיות, מיטת פאר, פינוק יוקרתי ואצילי
מושך אותן: לאט ובטוח, כבוד ונאמנות, עוצמה וראוותנות
טעמן האישי: קלאסי, שמרני, יקר, משובח
איך לפנק אותן: שופוני ופנקוני, בית מלון מפואר ומתנות יוקרתיות
מה מרחיק אותן: חוסר כבוד, קלות דעת וריחוף
איברים רגישים בגופן: ברכיים, רגישות בעור.
מסתדרות עם: הדמות האצילית, שור, בתולה, עקרב, דגים וסרטן

דלי


בת מזל דלי היא אישה ייחודית, מסקרנת ומפתיעה. אישה אינטליגנטית ברמה שונה מכול המזלות, האינטליגנציה שלה גשמית ורוחנית. היא אינדיבידואליסטית, אוהבת את כולם ורואה את החברה בכללותה. לעיתים נראית יוצאת דופן עד כדי תימהונית. אך היא פשוט שקועה במחשבות עמוקות על איך לשנות את העולם, איך למצוא פטנט חדש שישפר ויעשה נפלאות. נושא המין, לא תופס אצלה מקום עיקרי, למרות שהיא נהנית ממנו ותמיד תחדש ותרגש ואולי אפילו תפתיע עד קינקיות ביזארית. היא תעדיף גבר מעניין מאשר גבר עם תשוקות. גבר שיסעיר ויגרום לה להרקיע שחקים ולא שיעשה עליה רושם חסר תכלית. כוכב אוראנוס שומר עליה מחוברת לעולמות עליונים ולידע קוסמי אך גם מנתק אותה מעת לעת מהבריות. היא אישה סוציאלית ומטרתה לסייע לחברה, כך שעם כול המכלול שבה, היא ניחנה בפטנטים מדהימים שמועילים לקדמה. היא אישה שזקוקה לגברים ברומו של עולם ופחות מזה, ישעמם אותה. היא אינטליגנטית ברובד הגבוה ביותר ולכן, הגבר שלה חייב להיות ברמה אחרת מכולם.. היא תעוף ותפתיע ואולי לעיתים במוזרות תרתיע.
 
מדליק אותן: התנסויות, מוזרות וייחודיות
רומנטי בעיניהן: מי צריך רומנטיקה???
הדרך בה יבטאו את אהבתן: פתיחות, חופש, מוזרות, ביזארי
איך לפנק אותן: פנקו אותן בדרך שונה ומקורית
מה מרחיק אותן: שעמום ובנאליות
איברים רגישים בגופן: קרסוליים ודם
מסתדרות עם: הדמות המיוחדת, תאומים, מאזניים, אריה, קשת
 

דגים

בת מזל דגים, היא האישה  הרגישה והסנטימנטאלית שבנשים. תווי פניה עדינים, עיניה גדולות, מבריקות ועמוקות כמו הים. היא נשית, מלאה הבנה וחום, רכה, יודעת לפנק ומלאה באהדה ובפנטזיה מופלאה. היא נהנית מחיזורים ומקבלת מחמאות מגברים. בעלת יכולת נתינה אך לעיתים תלותית ונסחפת. מוכנה לתת מעצמה ללא גבולות עד שלעיתים הסביבה מנצלת אותה. היא לא יודעת להגיד לא. מזדהה עם סבלו של הזולת. בהיותה כה רגישה כלפי הזולת ויודעת לתת ומתקשה לקבל, היא שואפת לזוגיות נשגבת, רומנטית ומלאה בצלילים והילולים. היא מאוהבת באהבה ונוטה לחפש את האהבה האידיאלית, מה שלעיתים מוביל אותה לאכזבות ופגיעות. היא חושנית וארוטית, מלאה בתשוקה ובעלת פנטזיות מיניות עשירות. הגבר שלה חייב לרגש אותה להיות קיטשי ומשתטה, מלא בתשוקה ואולי אפילו להיות שחקן יום אחד בתפקיד רומיאו ויום אחרי שוטר וכך לא יהיה משעמם.. היא אוהבת מתנות ופינוקים אך תהיה מוכנה לחיות גם בלי כסף העיקר שתרגיש אהבה וריגושים.
מדליק אותן: עומק ורגישות, שמימיות ומלנכוליה
רומנטי בעיניהן: מסתוריות, רגש, אינטימיות, אשפי הרומנטיקה.
הדרך בה תבטאנה אהבה: הקרבה, הזדהות, עדינות ורגישות
טעמן האישי: קסום, מסתורי, אגדי, רומנטי
איך לפנק אותן: מסג' מפנק, ליטופים, שייט, מתנות רומנטיות וקיטש
מה מרחיק אותן: רדיפה אחר בצע כסף, קור רוח
איברים רגישים בגופן: כפות רגליים
מסתדרות עם: הדמות הרומנטית, תאומים, מאזניים, עקרב, גדי, סרטן.
 
שלכם באהבה, שלי רום
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים